Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Merwede Fase 1 - Concessie energie-installatie en - levering
Referentienummer: 50.021
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
II.1.4)Korte beschrijving:
De Opdrachtgever wenst het ontwerp en de realisatie van de opwekking en de levering van energie in de vorm van warmte, koude en (warmte ten behoeve van) warm tapwater uit te besteden. Deze aanbesteding ziet op Fase 1 van de ontwikkeling van Merwede.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45000000 Bouwwerkzaamheden
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Ongeveer 4.250 woningen en ongeveer 72.000 m2 maatschappelijke en commerciële voorzieningen.