Ne bucurăm să vă anunțăm că veți putea utiliza noua versiune a portalului TED începând cu 29.1.2024 (dată orientativă, care rămâne de confirmat). Citiți-ne articolul pentru a afla care sunt îmbunătățirile și noile funcționalități și ce înseamnă acestea pentru utilizatori!
Există unele erori care afectează modul în care sunt afișate anunțurile din formularele electronice. Încercăm să rezolvăm problema. Între timp, vă rugăm să consultați pagina noastră dedicată pentru mai multe informații și îndrumări.
Au început înscrierile la cel de-al 4-lea atelier cu reutilizatorii TED, care va avea loc la 14 decembrie 2023.
Bunuri - 535045-2023
România-Calafat: Aparate de radiologie
2023/S 170-535045
Anunț de participare
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
FURNIZARE APARAT DE RADIOLOGIE CU UN POST
Număr de referinţă: 8059/28.08.2023
II.1.2)Cod CPV principal
33111000 Aparate de radiologie
II.1.4)Descriere succintă:
FURNIZARE APARAT DE RADIOLOGIE CU UN POST - 1 BUC
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 750 000.00 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: