Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
67 lakásos önkormányzati lakóépület építése
Hivatkozási szám: EKR000948092021
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
1135 Budapest, Petneházy utca 90. szám alatti 27045 helyrajzi számú telken új 67 lakásos önkormányzati lakóépület kivitelezése
VI. szakasz: Kiegészítő információk