Netherlands-Schiedam: Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
2022/S 189-535408
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Het betekenen van Hernieuwde Bevelen
II.1.2)Main CPV code79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security - FE02 - QB32
II.1.4)Short description:
De RBG wenst met deze aanbesteding van “Het betekenen van Hernieuwde Bevelen” de markt in de breedste zin van het woord te bereiken. Naast de Inschrijving door Gegadigden die reeds actief zijn in deze branche nodigt de RGB nieuwe toetreders tot deze markt van harte uit om in te schrijven op deze aanbesteding. De RBG is bereid om een korte, gerichte opleiding te verzorgen als een nieuwe toetreder tot deze markt deze aanbesteding wint.
Het zijn adresgericht bezoeken aan klanten dan wel het huis-aan-huis bezoeken aan klanten (particulieren en/of bedrijven) op jaarbasis, inclusief het persoonlijk uitreiken van brieven, documenten en/of pakketten aan deze klanten. Met “brieven, documenten en/of pakketten” wordt niet specifiek ‘Het betekenen van Hernieuwde Bevelen’ bedoelt maar kan elk soort brief, document en/of pakket betreffen.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)75242110 Bailiff services
64121100 Mail delivery services
64121200 Parcel delivery services
II.2.4)Description of the procurement:
ongeveer 40.000 adresgericht bezoeken aan klanten (particulieren en/of bedrijven) dan wel het huis-aan-huis bezoeken aan klanten (particulieren en/of bedrijven) op jaarbasis, inclusief het persoonlijk uitreiken van brieven, documenten en/of pakketten aan deze klanten. Met “brieven, documenten en/of pakketten” wordt niet specifiek ‘Het betekenen van Hernieuwde Bevelen’ bedoelt maar kan elk soort brief, document en/of pakket betreffen.