Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Onderhoudsbaggerwerken en afname van baggerspecie in het Boudewijnkanaal tussen de Visartsluis en het Verbindingsok, en tussen de Herdersbrug en Brugge
Referentienummer: Maritieme Toegang-MT/02544-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45252124 Bagger- en pompwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving: Afdeling VI: Aanvullende inlichtingen