Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Project 23.455/2 (0887-1048) - Aartselaar, Uitbreiding met effluentnabehandeling - Lot 2: elektromechanische werken
Reference number: AQFINFRA-23455/2-F02_1
II.1.2)Main CPV code45232420 Sewage work
II.1.4)Short description:
Het totale project omvat in hoofdzaak de uitbreiding van de afvalwaterzuivering RWZI Aartselaar, gelegen langsheen Cleydaellaan 16, 2630 Aartselaar met een effluentnabehandeling, bestaande uit een voorbehandeling met disc filters ter verwijdering van zwevende stoffen en een micropolluentenbehandeling met ozon en nageschakelde actief kool.
Onderhavige opdracht omvat de werken van:
Lot 2 - 23.455 – Elektromechanische werken