Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Изпълнение на строителни и монтажни работи на съществуващи сгради, обекти, съоръжения и прилежащи към тях терени за нуждите на община Варна по обособени позиции ” за Обособена позиция №2
Референтен номер: 00081-2018-0030
II.1.2)Основен CPV код45000000 Строителни и монтажни работи
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
При изпълнение на договора следва да се извършат следните дейности: Основен ремонт на покривна и подова конструкция на спортна зала за борба "Простор", община Варна с идентификатор 10135.2556.351.2