Dostawy - 535608-2021
Polska-Katowice: Odczynniki laboratoryjne
2021/S 206-535608
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych i chemicznych dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
II.1.2)Główny kod CPV
33696500 Odczynniki laboratoryjne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
33696300 Odczynniki chemiczne
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych
i chemicznych dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ.
3. Kod CPV 33696300-8, 33696500-0.
4. Zamawiający żąda wskazania w ofercie części zamówienia, której wykonanie Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom.
5. Termin przydatności produktów dostarczonych przez Wykonawcę do Zamawiającego nie może być krótszy niż 75% całego terminu ważności ustalonego przez Producenta.
6. Wykonawca udzieli gwarancji jakości na dostarczony przedmiot umowy. Wymagania dotyczące gwarancji, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
7. Zamawiający określił w Specyfikacji asortymentowo-cenowej planowane ilości asortymentu, wynika to z trudności w dokładnym ustaleniu przewidywanej ilości przedmiotu zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do składania zamówień bez ograniczeń co do ilości oraz cykliczności dostaw.