II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
E-Administracja w Gminie Lidzbark
Numer referencyjny: BiGK.271.1.13.2021
II.1.2)Główny kod CPV48517000 Pakiety oprogramowania informatycznego
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiot zamówienia obejmuje udzielenie zamówienia publicznego pn. „E-Administracja w Gminie Lidzbark” w ramach projektu pn. E-Administracja w Gminie Lidzbark współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, III Osi Priorytetowej Cyfrowy Region, Działanie 3.1 Cyfrowa dostępność informacji sektora publicznego oraz wysoka jakość e-usług publicznych.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Uruchomienie e-usług dla mieszkańców
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
30236000 Różny sprzęt komputerowy
35100000 Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48170000 Pakiety oprogramowania zapewniające zgodność
48422000 Zestawy pakietów oprogramowania
48442000 Pakiety oprogramowania do systemów finansowych
48600000 Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
48612000 System zarządzania bazą danych
48613000 Elektroniczne zarządzanie danymi (EDM)
48710000 Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
72262000 Usługi rozbudowy oprogramowania
72263000 Usługi wdrażania oprogramowania
72265000 Usługi konfiguracji oprogramowania
72266000 Usługi doradcze w zakresie oprogramowania
72413000 Usługi w zakresie projektowania stron WWW
48822000 Serwery komputerowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Zamówienie obejmuje uruchomienie e-usług dla mieszkańców:
a) Zakup licencji Centralnej Platformy e-Usług Mieszkańca (1 szt.)
b) Wdrożenie Centralnej Platformy e-Usług Mieszkańca (1 szt.)
c) Zakup licencji elektronicznego systemu obiegu dokumentów (1 szt.)
d) Wdrożenie elektronicznego systemu obiegu dokumentów (1 szt.)
e) Rozbudowa elektronicznego systemu obiegu dokumentów dla jednostek organizacyjnych (1 szt.)
f) Zakup licencji systemu zarządzania oświatą (1 szt.)
g) Wdrożenie systemu zarządzania oświatą (1 szt.)
h) Opracowanie i wdrożenie e-usług na platformie ePUAP - 5PD (2 szt.)
i) Opracowanie i wdrożenie e-usług na platformie ePUAP - 3PD (8 szt.)
j) Modernizacja strony www do WCAG2.0 (1 szt.)
k) Zakup licencji systemu informacji przestrzennej (1 szt.)
l) Wdrożenie systemu informacji przestrzennej (1 szt.)
m) Digitalizacja zasobów systemu informacji przestrzennej (1 szt.)
n) Opracowanie API (1 szt.)
o) Opracowanie i wdrożenie e-usług SIP na platformie ePUAP - 5PD (2 szt.)
p) Wyposażenie serwerowni - zakup serwera (2 szt.)
q) Wyposażenie serwerowni - zakup macierzy (1 szt.)
r) Wyposażenie serwerowni - zakup urządzenia NAS (1 szt.)
s) Wyposażenie serwerowni - zakup oprogramowania do wirtualizacji (1 szt.)
t) Wyposażenie serwerowni - zakup oprogramowania do backup (1 szt.)
Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację.
Wyposażenie serwerowni – elementy wyposażenia infrastruktury sieciowej
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31213300 Szafy kablowe
31682530 Awaryjne urządzenia energetyczne
31214100 Przełączniki
Zamówienie obejmuje wyposażenie serwerowni – elementy wyposażenia infrastruktury sieciowej, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia:
a) Wyposażenie serwerowni - zakup przełącznika sieciowego (2 szt.)
b) Wyposażenie serwerowni - zakup UPS (1 szt.)
c) Wyposażenie serwerowni - zakup szafy RACK (1 szt.)
Wyposażenie stanowisk pracowniczych
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30213000 Komputery osobiste
79132100 Usługi uwierzytelniania podpisu elektronicznego
Zamówienie obejmuje wyposażenie stanowisk pracowniczych, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia:
a) Wyposażenie stanowisk pracowniczych - zakup zestawu komputerowego (12 szt.)
b) Wyposażenie stanowisk pracowniczych - zakup podpisu kwalifikowanego (13 szt.)
c) Wyposażenie stanowiska kancelaryjnego - zakup skanera (1 szt.)
d) Wyposażenie stanowiska kancelaryjnego - zakup czytnika kodów (1 szt.)
e) Wyposażenie stanowiska kancelaryjnego - zakup drukarki kodów (1 szt.)