Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
Er zijn momenteel enkele bugs, waardoor de e-formulieren niet altijd goed worden weergegeven. Wij proberen het probleem snel op te lossen. Tot die tijd kunt u voor meer informatie en tips terecht op onze speciale pagina.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Werken - 535746-2023
België-Melle: Bouwen van verdeelstation
2023/S 170-535746
Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
FLU23W021 Werken in schakelposten
Referentienummer: Fluvius-FLU23W021 Werken in schakelposten-F05_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
45232220 Bouwen van verdeelstation
II.1.4)Korte beschrijving:
Het voorwerp van de opdracht is het sluiten van een raamovereenkomst voor het uitvoeren van elektrische werken in schakelposten en transformatorstations. Deze werken houden voornamelijk het volgende in:
• Het plaatsen van componenten in een HS-cel categorie 1
• Het plaatsen en aansluiten van reeds voorgekableerde LS-kasten
• Het leveren en plaatsen van de nodige bekabeling
• Het leveren en plaatsen van kabelgoten
• Allerhande kleine elektrische werken zoals plaatsen van verlichting en stopcontacten
In deze fase wordt u gevraagd uw kandidatuur te stellen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Werken in cabines - Bedrijfsvoering Oost
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
45315700 Installatiewerkzaamheden voor verdeelstation
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Werken in cabines - Bedrijfsvoering West
Perceel nr.: 2