Dodávky - 535752-2021
Česko-Praha: Inkoustové náplně
2021/S 206-535752
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka spotřebního materiálu do frankovacích strojů FRAMA
II.1.2)Hlavní kód CPV
30192113 Inkoustové náplně
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka spotřebního materiálu, a to etikety, inkoustové kazety a termopásky pro frankovací stroje pro jednotlivá pracoviště Úřadu práce ČR, jehož přesná specifikace je v Příloze č. 1 ZD (dále jen „zboží“), kde je kromě konkrétních druhů etiket, inkoustových kazet a termopásek pro zadavatelem provozované frankovací stroje uveden i jejich předpokládaný objem.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 5 100 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
30192800 Samolepící štítky
II.2.4)Popis zakázky:
V souladu s § 6, odst. 4 ZZVZ zásady sociálně odpovědného zadávání, environmentálně odpovědného zadávání a inovací zadavatel požaduje, alespoň jednou ročně (tj. jednou za 365 dnů platnosti smlouvy) zajištění odběru a odvozu použitého zboží, jeho recyklaci, případně ekologickou likvidaci, a to na náklady dodavatele.
Vybraný dodavatel bude povinen dodávat zboží specifikované v Příloze č. 1. ZD, přičemž zadavatel požaduje pouze nové, a to originální zboží vyrobené výrobcem frankovacího stroje, nebo zboží od alternativního výrobce (zboží kompatibilní s frankovacím strojem), tj. od odlišného výrobce od výrobce zařízení; vždy se však musí jednat o zboží nové, nikoliv repasované, a to takové kvality, aby toto zboží nepoškozovalo zařízení, do kterého bude umístěno.
Podrobnosti jsou stanoveny v Závazném návrhu Rámcové dohody, které tvoří Přílohy č. 4 ZD.
Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 535752-2021
Tschechien-Prag: Tonerkassetten
Auftragsbekanntmachung
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30192113 Tonerkassetten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 5 100 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30192800 Selbstklebende Etiketten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: