II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa implantów do złamań wraz z dzierżawą instrumentarium
Numer referencyjny: SZP.270-50/2021
II.1.2)Główny kod CPV33141770 Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa implantów do złamań wraz z dzierżawą instrumentarium dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1A. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 19 pakietów
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 6 165 944.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33183300 Urządzenia do osteosyntezy
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zespoleń gwoździami śródszpikowymi wraz z dzierżawą instrumentarium
Przedmiotem zamówienia jest dostawa płytek do kości obojczykowej wraz z dzierżawą instrumentarium
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zespoleń, śrub i płytek wraz z dzierżawą instrumentarium
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zespoleń dłoni i stopy wraz z dzierżawą instrumentarium
Przedmiotem zamówienia jest dostawa płytek do zespoleń kości wraz z dzierżawą instrumentarium
Przedmiotem zamówienia jest dostawa płytek prostych wraz z dzierżawą instrumentarium
Przedmiotem zamówienia jest dostawa śrub kaniulowanych wraz z dzierżawą instrumentarium
Przedmiotem zamówienia jest dostawa płytek do bliższej i dalszej nasady kości ramiennej wraz z dzierżawą instrumentarium
Przedmiotem zamówienia jest dostawa płytek do kości łokciowej i promieniowej wraz z dzierżawą instrumentarium
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Przedmiotem zamówienia jest dostawa płytek do rekonstrukcji miednicy wraz z dzierżawą instrumentarium
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Przedmiotem zamówienia jest dostawa płytek do zespoleń kości udowej, piszczelowej i strzałkowej wraz z dzierżawą instrumentarium
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Przedmiotem zamówienia jest dostawa płytek i śrub do złamań wraz z dzierżawą instrumentarium
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Przedmiotem zamówienia jest dostawa śrub herberta wraz z dzierżawą instrumentarium
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
33183100 Implanty ortopedyczne
Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez stawu biodrowego wraz z dzierżawą instrumentarium
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do operacji skolioz kręgosłupa wraz z dzierżawą instrumentarium
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Przedmiotem zamówienia jest dostawa klamer waryzujących wraz z dzierżawą instrumentarium
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
Przedmiotem zamówienia jest dostawa igieł do nukleoplastyki .
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Przedmiotem zamówienia jest dostawa śrub kompresyjnych wraz z dzierżawą instrumentarium.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
Przedmiotem zamówienia jest dostawa płytek do czasowego blokowania chrząstek wzrostowych i gwoździ wraz z dzierżawą instrumentarium.