29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie kompleksowej obsługi urządzeń drukujących Lexmark, Brother i Kyocera
Numer referencyjny: ZP.46.2023
II.1.2)Główny kod CPV
50300000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi dotyczące komputerów osobistych, sprzętu biurowego, sprzętu telekomunikacyjnego i audiowizualnego
II.1.4)Krótki opis:
1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa oraz zapewnienie ciągłości funkcjonowania urządzeń marki Lexmark, Brother i Kyocera w ilości określonej w załączniku nr 2 do SWZ.
2) Na dzień publikacji ogłoszenia urządzenia są w stanie technicznym umożliwiającym dokonywanie wydruków.
3) Obsługa drukarek będzie świadczona w komórkach i jednostkach Policji woj. małopolskiego w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1500
4) W cenie oferty należy uwzględnić wszelkie koszty usługi, gdyż Zamawiający nie będzie ponosił dodatkowych opłat.
5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
6) Przewidywane ilości podane w tabeli zawartej w Ofercie są prognozowane. Wartości te wskazane są jedynie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej przez Zamawiającego oraz nie stanowią zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy. Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy na poziomie min. 70% wydruków okr. w dokumentacji postępowania, dla każdego z zadań osobno
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
KWP Kraków
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
3) Obsługa drukarek będzie świadczona w KWP w Krakowie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1500
6) Przewidywane ilości podane w tabeli zawartej w Ofercie są wartościami prognozowanymi. Wartości te wskazane są jedynie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej przez Zamawiającego oraz nie stanowią zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy. Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy na poziomie min. 70% wydruków określonych w dokumentacji postępowania, w odniesieniu do każdego z zadań osobno.
KMP Kraków
Część nr: 2
3) Obsługa drukarek będzie świadczona w jednostkach i komórkach KMP w Krakowie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1500
KMP Nowy Sącz, KPP Limanowa, KPP Nowy Targ, KPP Zakopane
Część nr: 3
3) Obsługa drukarek będzie świadczona w jednostkach i komórkach KMP Nowy Sącz, KPP Limanowa, KPP Nowy Targ, KPP Zakopane w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1500
KMP Tarnów, KPP Bochnia, KPP Brzesko, KPP Dąbrowa Tarnowska, KPP Gorlice, KPP Proszowice, KPP Wieliczka
Część nr: 4
3) Obsługa drukarek będzie świadczona w jednostkach i komórkach KMP Tarnów, KPP Bochnia, KPP Brzesko, KPP Dąbrowa Tarnowska, KPP Gorlice, KPP Proszowice, KPP Wieliczka w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1500
KPP Chrzanów, KPP Miechów, KPP Myślenice, KPP Olkusz, KPP Oświęcim, KPP Sucha Beskidzka, KPP Wadowice, KPP Kraków
Część nr: 5
3) Obsługa drukarek będzie świadczona w jednostkach i komórkach KPP Chrzanów, KPP Miechów, KPP Myślenice, KPP Olkusz, KPP Oświęcim, KPP Sucha Beskidzka, KPP Wadowice, KPP Kraków w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1500