II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa butów wodochronnych oraz obuwia ochronnego profilaktycznego i kąpielowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Reference number: 701802014
II.1.2)Main CPV code18830000 Protective footwear
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odzieży roboczej i ocieplanej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 10 zadań.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Buty wodochronne poliuretanowe
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)18830000 Protective footwear
II.2.4)Description of the procurement:
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Buty wodochronne o obniżonej twardości
Lot No: 2
Buty wodochronne bezpieczne
Lot No: 3
Buty ciepłochronne zawodowe
Lot No: 6
Wkładka do butów przemysłowa
Lot No: 7
Trzewiki bezpieczne z podnoskiem
Lot No: 8
Trzewiki bezpieczne z podwyższoną cholewką i z podnoskiem
Lot No: 9
Buty skórzane bezpieczne typu saperki
Lot No: 10
Trzewiki bezpieczne skórzane krótkie dla spawaczy z metalowym podnoskiem żaroodporne odporne na przebicia (wkładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej) obuwie ochronne skórzane antyelektrostatyczne
Lot No: 12