Supplies - 535990-2018
Poland-Katowice: Parts of conveyors
2018/S 234-535990
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennnych do przenośników taśmowych SIGMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy 292-11-03)
Reference number: 701801495
II.1.2)Main CPV code
42419800 Parts of conveyors
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Zamówienie obejmuje dostawę części zamiennych do przenośników taśmowych SIGMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy 292-11-03).
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
NAPĘD WYSYPOWY PTB-41.01.00.00/B PODAJNIK TAŚMOWY BOA-800
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
NAPĘD WYSYPOWY PTB-41.01.00.00/B PODAJNIK TAŚMOWY BOA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
WÓZEK NOŚNY 4,0T WN-46.00.00.00-2 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800
Lot No: 2
WÓZEK NOŚNY 4,0T WN-46.00.00.00-2 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
SEGMENT TRASY I PDT-17.04.00.00/C PODAJNIK TAŚMOWY BOA-800
Lot No: 3
SEGMENT TRASY I PDT-17.04.00.00/C PODAJNIK TAŚMOWY BOA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
WÓZEK NOŚNY 2,5T WN-47.00.00.00-2 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800
Lot No: 4
WÓZEK NOŚNY 2,5T WN-47.00.00.00-2 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
ZASTAWKA PDT-17.07A.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-80
Lot No: 5
ZASTAWKA PDT-17.07A.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-80 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
ZWROTNIA KPL PTB-41.02.00.00/B PODAJNIK TAŚMOWY BOA-800
Lot No: 6
ZWROTNIA KPL PTB-41.02.00.00/B PODAJNIK TAŚMOWY BOA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
SEGMENT WYSYPOWY PDT-17.03.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800
Lot No: 7
SEGMENT WYSYPOWY PDT-17.03.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
CIĘGNO L-2775 CTP-30.00.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800
Lot No: 8
CIĘGNO L-2775 CTP-30.00.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
WÓZEK NOŚNY WN-40 WN-120.00.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY BOA-800
Lot No: 9
WÓZEK NOŚNY WN-40 WN-120.00.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY BOA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
SWORZEŃ Q 20X86 PDT-17.13.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800
Lot No: 10
SWORZEŃ Q 20X86 PDT-17.13.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
ZWROTNIA PDT-17.02.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800
Lot No: 11
ZWROTNIA PDT-17.02.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
WÓZEK NOŚNY WN-25 WN-119.00.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY BOA-800
Lot No: 12
WÓZEK NOŚNY WN-25 WN-119.00.00.00 PODAJNIK TAŚMOWY BOA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
BĘBEN NAPĘDOWY PDT-17.01.02.01 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800
Lot No: 13
BĘBEN NAPĘDOWY PDT-17.01.02.01 PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
WYSYP KPL PDT-17.03.00.00/B PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800
Lot No: 14
WYSYP KPL PDT-17.03.00.00/B PODAJNIK TAŚMOWY SIGMA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
ŁĄCZNIK KPL PDT-17.09.00 PODAJNIK TAŚMOWY BOA-800
Lot No: 15
ŁĄCZNIK KPL PDT-17.09.00 PODAJNIK TAŚMOWY BOA-800 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Pozostałe części zamienne do przenośników taśmowych SIGMA wg. asortymentu określonego w zalaczniku nr 2 do SIWZ
Lot No: 16