II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zamenjava stare javne razsvetljave v urbanih središčnih naseljih v občinah Solčava, Luče, Gornji Grad, Rečica ob Savinji, Mozirje, Nazarje, Šoštanj
II.1.2)Main CPV code31500000 Lighting equipment and electric lamps
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for one lot only
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)31500000 Lighting equipment and electric lamps
45310000 Electrical installation work
II.2.4)Description of the procurement:
Zamenjava stare javne razsvetljave v urbanih središčnih naseljih v Občini Solčava
Zamenjava stare javne razsvetljave v urbanih središčnih naseljih v Občini Luče
II.2.1)Title:
Sklop 3: Občina Gornji Grad
Lot No: 3
Zamenjava stare javne razsvetljave v urbanih središčnih naseljih v Občini Gornji Grad
Sklop 4: Občina Rečica ob Savinji
Lot No: 4
Zamenjava stare javne razsvetljave v urbanih središčnih naseljih v Občini Rečica ob Savinji
Zamenjava stare javne razsvetljave v urbanih središčnih naseljih v Občini Mozirje
Zamenjava stare javne razsvetljave v urbanih središčnih naseljih v Občini Nazarje
II.2.2)Additional CPV code(s)45310000 Electrical installation work
31500000 Lighting equipment and electric lamps
Zamenjava stare javne razsvetljave v urbanih središčnih naseljih v Občini Šoštanj