Ne bucurăm să vă anunțăm că veți putea utiliza noua versiune a portalului TED începând cu 29.1.2024 (dată orientativă, care rămâne de confirmat). Citiți-ne articolul pentru a afla care sunt îmbunătățirile și noile funcționalități și ce înseamnă acestea pentru utilizatori!
Există unele erori care afectează modul în care sunt afișate anunțurile din formularele electronice. Încercăm să rezolvăm problema. Între timp, vă rugăm să consultați pagina noastră dedicată pentru mai multe informații și îndrumări.
Au început înscrierile la cel de-al 4-lea atelier cu reutilizatorii TED, care va avea loc la 14 decembrie 2023.
Servicii - 536172-2023
România-Brăila: Servicii pentru silvicultură conexe
2023/S 171-536172
Anunț de participare
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Servicii de pregatirea terenului si solului BR 2
Număr de referinţă: 2209 / 08.05.2023
II.1.2)Cod CPV principal
77230000 Servicii pentru silvicultură conexe
II.1.4)Descriere succintă:
Servicii de pregatirea terenului si solului, conform specificatii documentatie de atribuire.
Data limita de primire a solicitarilor de clarificari: 8 zile ( a 9-a zi inainte de data limita pentru depunerea ofertelor).
“Termenul limita in care AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare: in a 11 -a si 8-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 2 741 633.60 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru numărul maxim de loturi: 4
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 4
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
STANCUTA - O.S.Lacu Sarat
Lot nr.: 12
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Servicii de pregatirea terenului si solului - 50,63 ha
IBIS 1 - O.S. Lacu Sarat
Lot nr.: 10
Servicii de pregatirea terenului si solului - 41,38 ha
IBIS 2 - O.S.Lacu Sarat
Lot nr.: 11
Servicii de pregatirea terenului si solului - 47,22 ha
CHISCANI - O.S.Lacu Sarat
Lot nr.: 9
Servicii de pregatirea terenului si solului
47,62 ha