You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Konyhatechnológia szállítása és beépítése 3.
Hivatkozási szám: EKR001399002023
II.1.2)Fő CPV-kód
39141000 Konyhai bútor és felszerelés
II.1.4)Rövid meghatározás:
Konyhatechnológia szállítása es beépítése, üzemi konyha kialakítása vállalkozási elemekkel vegyes adásvételi szerződés keretében.
Ennek részeként a szállító feladata 350 adagos főző- és a hozzá tartozó tálalókonyha kialakítása összesen 473 db konyhatechnológiai eszköz szállításával és beépítésével (beállítás, üzembehelyezés), továbbá a rendeltetésszerű használatba vételhez szükséges gépészeti kialakítással. A konyha, konyhatechnológiai eszközök és az ahhoz közvetlenül kapcsolódó építészeti kialakítási feladatok részletes műszaki leírását az egyéb közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a konyhatechnológiai eszközök esetén a konyha tervezett helyszíneként szolgáló épületrész méretbeli adottságai miatt fennálló korlátozott hely miatt a műszaki leírásban az eszközök pontos mérete van megadva. Ettől az Ajánlattevő eltérhet, szükség esetén a konyha tervezett kialakítását (alaprajzát) és nem kötelezően előirt méreteit megváltoztathatja, azonban ebben az esetben a módosítás építészeti kialakítását, az ezzel kapcsolatos konyhatechnológiai tervezést vállalnia kell, és ennek költségeivel az ajánlatában számolnia kell. A konyha kapacitása az átalakítással nem csökkenhet.
Ajánlatkérő beszerzési igényét vállalkozási elemekkel vegyes adásvételi szerződés képezi, amelynek meghatározó tárgya az árubeszerzés.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
39220000 Konyhai felszerelés, háztartási cikkek és élelmezési kellékek
39221180 Konyhai eszközök
45212500 Konyha vagy étterem átalakítása
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ajánlatkérő felhívja Ajánlattevők figyelmét, hogy a műszaki leírás - ha a szerződés tárgya indokolja és/vagy jogszabály így rendelkezik - hivatkozhat meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra. Az ilyen hivatkozás csak kivételes esetekben fordulhat elő, ha nem lehetséges a szerződés tárgyának kellően pontos és érthető leírása. Ilyenkor minden esetben az ilyen megnevezés esetén a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell alatta, azaz az adott típussal egyenértékű teljesítést/ajánlatot is elfogad az Ajánlatkérő, ez esetben azonban az Ajánlattevőnek ajánlatában műszaki dokumentációval alátámasztva be kell mutatnia az eltérést és az egyenértékűség fennállását.