II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa sprzętu oświetleniowego: lampy i oprawy oświetleniowe oraz części zamienne dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 315-1
Nuorodos numeris: 701802245
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas31520000 Šviestuvai ir apšvietimo įranga
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie:
https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31520000 Šviestuvai ir apšvietimo įranga
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Projektory ognioszczelne według asortymentu określonego w SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:
Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe LED
Pirkimo dalies Nr.: 2
Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe LED według asortymentu określonego w SIWZ.
Ognioszczelne lampy górnicze, płaskie i zwieszakowe
Pirkimo dalies Nr.: 3
Ognioszczelne lampy górnicze, płaskie i zwieszakowe według asortymentu określonego w SIWZ.
Ognioszczelne oprawy górnicze świetlówkowe i zwieszakowe
Pirkimo dalies Nr.: 4
Ognioszczelne oprawy górnicze świetlówkowe i zwieszakowe według asortymentu określonego w SIWZ.
Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe świetlówkowe i LED
Pirkimo dalies Nr.: 5
Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe świetlówkowe i LED według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy świetlówkowe do pomieszczeń zagrożonych wybuchem i przemysłowe
Pirkimo dalies Nr.: 6
Oprawy świetlówkowe do pomieszczeń zagrożonych wybuchem i przemysłowe według asortymentu określonego w SIWZ.
Ognioszczelne oprawy płaskie LED
Pirkimo dalies Nr.: 7
Ognioszczelne oprawy płaskie LED według asortymentu określonego w SIWZ.
Części zamienne do opraw typu: OLR, NLS
Pirkimo dalies Nr.: 8
Części zamienne do opraw typu: OLR, NLS, według asortymentu określonego w SIWZ.
Części zamienne do opraw typu: G-55; G-100M
Pirkimo dalies Nr.: 9
Części zamienne do opraw typu: G-55; G-100M, według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy przemysłowe świetlówkowe lub ledowe
Pirkimo dalies Nr.: 10
Oprawy przemysłowe świetlówkowe lub ledowe, według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy przemysłowe świetlówkowe do wyrobisk górniczych
Pirkimo dalies Nr.: 11
Oprawy przemysłowe świetlówkowe do wyrobisk górniczych, według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy przemysłowe świetlówkowe do wyrobisk górniczych niezagrożonych wybuchem metanem lub pyłem węglowym
Pirkimo dalies Nr.: 12
Oprawy przemysłowe świetlówkowe do wyrobisk górniczych niezagrożonych wybuchem metanem lub pyłem węglowym, według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy przemysłowa ze świetlówkami LED
Pirkimo dalies Nr.: 13
Oprawy przemysłowa ze świetlówkami LED według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy przemysłowe świetlówkowe awaryjne sufitowe
Pirkimo dalies Nr.: 14
Oprawy przemysłowe świetlówkowe awaryjne sufitowe według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy halogenowe i naświetlacze
Pirkimo dalies Nr.: 15
Oprawy halogenowe i naświetlacze według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe z kloszem z płyty szklanej
Pirkimo dalies Nr.: 16
Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe z kloszem z płyty szklanej według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe LED
Pirkimo dalies Nr.: 17
Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe LED według asortymentu określonego w SIWZ.
Stateczniki, układy zapłonowe i zapłonniki
Pirkimo dalies Nr.: 18
Stateczniki, układy zapłonowe i zapłonniki według asortymentu określonego w SIWZ.