Belgija-Bruxelles: Višestruki okvirni ugovori za „Intra muros“ savjetodavne usluge i usluge s navedenim otprilike utvrđenim vremenom i sredstvima u vezi informatičkih sustava Europske unije i programa korištenih na području carina, trošarina i oporezivanja - TIMEA3
2018/S 235-536428
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Višestruki okvirni ugovori za „Intra muros“ savjetodavne usluge i usluge s navedenim otprilike utvrđenim vremenom i sredstvima u vezi informatičkih sustava Europske unije i programa korištenih na području carina, trošarina i oporezivanja - TIMEA3
Referentni broj: TAXUD/2018/AO-03
II.1.2)Glavna CPV oznaka72600000 Usluge računalne potpore i savjetovanja
II.1.4)Kratak opis:
Ovaj postupak nabave obuhvaća pružanje intra-muros savjetodavnih usluga o vremenu i sredstvima (TM) i usluga o približno određenom vremenu i sredstvima (PQTM) u poslovnim, tehničkim i projektnim aktivnostima za sadašnje i buduće informatičke projekte i operacije u okviru aktivnosti DG TAXUD-a.
Belgium-Brüsszel: Több féllel kötött keretszerződések „Intra muros” tanácsadásra és hozzávetőleges árajánlaton alapuló idő- és eszközalapú szolgáltatásokra irányulóan az Európai Unió vám-, adó- és illetékügyi területen használt IT-rendszereihez és alkalmazásaihoz (TIMEA3)
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Több féllel kötött keretszerződések „Intra muros” tanácsadásra és hozzávetőleges árajánlaton alapuló idő- és eszközalapú szolgáltatásokra irányulóan az Európai Unió vám-, adó- és illetékügyi területen használt IT-rendszereihez és alkalmazásaihoz (TIMEA3)
Hivatkozási szám: TAXUD/2018/AO-03
II.1.2)Fő CPV-kód72600000 Számítógépes támogatási és tanácsadói szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Ez a közbeszerzési eljárás idő- és eszközalapú (TM) „intra-muros„ tanácsadási és hozzávetőleges árajánlaton alapuló idő- és eszközalapú szolgáltatásokra irányuló üzleti, műszaki és projekttel kapcsolatos tevékenységeket fed le jelenlegi és jövőbeli IT projektekre és műveletekre vonatkozóan a DG TAXUD tevékenységek hatókörében.
VI. szakasz: Kiegészítő információk