Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Diverse produse alimentare
Număr de referinţă: 254058920192
II.1.2)Cod CPV principal15800000 Diverse produse alimentare
II.1.4)Descriere succintă:
Acord-cadru de furnizare ,,alimente diverse” conf. fisei de date si caietului de sarcini..Conform art.161dinL.98/2016 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 .Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare /inf.suplimentare in a 6-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunere ofertelor in anuntul de participare .
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Zahar tos rafinat, ambalat 1kg
Lot nr.: 14
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)15831000 Zahăr
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Zahar tos rafinat, ambalat 1kg -conform caietului de sarcini
Ulei floarea soarelui PET 1L
Lot nr.: 13
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)15411200 Ulei pentru gătit
Ulei floarea soarelui PET 1L -conform caietului de sarcini
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)03221112 Morcovi
Morcovi -conform caietului de sarcini
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)15612210 Făină de porumb
Malai extra ambalat -conform caietului de sarcini
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)03221110 Rădăcinoase
Radacinoase - telina -conform caietului de sarcini
Pulpe de pui, cu spate, refrigerate
Lot nr.: 10
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)15112000 Carne de pasăre
Pulpe de pui, cu spate, refrigerate -conform caietului de sarcini
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)03222321 Mere
Mere cal. I -conform caietului de sarcini
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)03211300 Orez
Orez ambalat 1kg -conform caietului de sarcini
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)15625000 Griş
Gris din grau, punga 1kg -conform caietului de sarcini
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)15511700 Lapte praf
Lapte praf 26% -conform caietului de sarcini
Castraveti intregi in otet -720g
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)15331500 Legume conservate în oţet
Castraveti intregi in otet -720g -conform caietului de sarcini
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)15612100 Făină de grâu
Faina ambalata 1kg -conform caietului de sarcini
Gogosari in otet -720g -conform caietului de sarcini
Radacinoase - pastarnac -conform caietului de sarcini