Supplies - 536607-2021
Poland-Krakow: IT software package
2021/S 206-536607
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa rozwiązania informatycznego obejmującego funkcjonalność ochrony użytkowników przed zagrożeniami na bazie protokołu DNS oraz świadczenie innych usług
Reference number: WZP-421-17/2021
II.1.2)Main CPV code
48517000 IT software package
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i wdrożenie przez Wykonawcę na rzecz Ministerstwa Sprawiedliwości oraz sądów powszechnych rozwiązania informatycznego obejmującego funkcjonalność ochrony użytkowników przed zagrożeniami na bazie protokołu DNS. Wdrożenie obejmować będzie uruchomienie Systemu oraz konfigurację zgodnie z wymaganiami Zamawiającego w zakresie niezbędnym do poprawnego działania tego Systemu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
48600000 Database and operating software package
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
72267000 Software maintenance and repair services
72220000 Systems and technical consultancy services
II.2.4)Description of the procurement:
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się w szczególności:
2.1. dostarczyć, wdrożyć, uruchomić i skonfigurować System,
2.2. wykonać Dokumentację,
2.3. wykonać transfer wiedzy dla osób wskazanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości,
2.4. udzielić lub zapewnić udzielenie wszelkich licencji wymaganych do prawidłowego działania Systemu, jako całości jak i poszczególnych jego elementów dla 80 tysięcy użytkowników,
2.5. przenieść na Ministerstwo Sprawiedliwości autorskie prawa majątkowe do Dokumentacji opracowanej przez Wykonawcę w ramach Umowy,
2.6. udzielić Ministerstwu Sprawiedliwości Gwarancji na dostarczony w ramach umowy System na okres 36 miesięcy od podpisania Protokołu Odbioru Wdrożenia Systemu oraz świadczyć w tym okresie usługi gwarancyjne w zakresie wdrożonego Systemu, w ramach wynagrodzenia wynikającego z Umowy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4. Znaczenie pojęć użytych w SWZ jest tożsame z definicjami przyjętymi w Projekcie Istotnych Postanowień Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ) oraz Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ).
5. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone było niniejsze postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.