Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Suministro de acetato de glatiramero e interferón beta-1b
Referentienummer: CS/9999/1100865078/2018/PA
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33652000 Antineoplastische en immunomodulerende middelen
II.1.4)Korte beschrijving:
Acetato de glatiramero e interferón beta-1B.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 7 464 315.75 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Interferón beta-1B 250 mcg/ml polvo y disolvente para solución inyectable
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)33652000 Antineoplastische en immunomodulerende middelen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Interferón beta-1B 250 mcg/ml polvo y disolvente para solución inyectable.
Glatiramero acetato 40 mg; glatiramero acetato 20 mg
Perceel nr.: 2
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe prijs is niet het enige gunningscriterium en alle criteria worden enkel vermeld in de aanbestedingsdocumenten