Supplies - 536981-2021
Lietuva-Vilnius: Nešiojamieji kompiuteriai
2021/S 206-536981
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Aukšto našumo nešiojamų kompiuterių pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
30213100 Nešiojamieji kompiuteriai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirmo tipo nešiojami kompiuteriai su visais techninėje specifikacijoje reikalaujamais priedais - 20 vnt.
Antro tipo nešiojami kompiuteriai su visais techninėje specifikacijoje reikalaujamais priedais - 50 vnt.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
32323000 Vaizdo monitoriai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: