This notice is for prior information only
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Marktconsultatie - Eindejaarsgeschenken (verwachte einddatum: 06-02-2023).
Reference number: IUC22-713
II.1.2)Main CPV code18530000 Presents and rewards
II.1.4)Short description:
Alvorens de aanbestedende dienst voornemens is te starten met een nieuwe aanbesteding op het gebied van eindejaarsgeschenken, heeft de aanbestedende dienst de behoefte aan uitgebreidere marktinformatie om te komen tot de juiste uitvraag van de opdracht.
Voor de aanbestedende dienst is het van belang dat de toekomstige dienstverlener een groot, gevarieerd, kwalitatief en representatief assortiment landelijk kan leveren tegen een constante kwaliteit en prijs. Hierbij gaat de voorkeur uit naar een jaarlijks wisselend en vernieuwend assortiment. Daarnaast hecht de aanbestedende dienst waarde aan duurzaamheid op sociaal- en milieuvlak, dit geldt zowel voor het product als voor de dienstverlening.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)30199750 Coupons
II.2.4)Description of the procurement:
Circa 144.000 eindejaarsgeschenken over een looptijd van vier (4) jaar. Momenteel bedraagt de waarde van een eindejaarsgeschenk € 40,- (inclusief btw.), dit komt neer op € 5.760.000,- inclusief btw. voor een looptijd van 4 jaar.