С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации по обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали“ за нуждите на ИА „Военни клубове и военно-почивно дело“
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации по обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали“ за нуждите на ИА „Военни клубове и военно-почивно дело“ и Рамково споразумение № СПОР-4/9.3.2018 г.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30100000 Офис машини, оборудване и принадлежности, с изключение на компютри, принтери и мебели
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации по обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали“ за нуждите на ИА „Военни клубове и военно-почивно дело“.