Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Zabezpečenie nových licencií a údržby aplikačných licencií SWACA“
II.1.2)Código CPV principal48732000 Paquetes de software de seguridad de datos
II.1.4)Breve descripción:
Predmetom zákazky je obstaranie nových licencií a štandardnej licenčnej podpory aplikačných licencií SWACA