We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 537534-2022
Nederland-Coevorden: Tractoren
2022/S 190-537534
Aankondiging van een opdracht
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Europees openbare aanbesteding Levering en onderhoud tractoren
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
16700000 Tractoren
II.1.4)Korte beschrijving:
De levering van twee tractoren voor de buitendienst, in combinatie met het onderhoud
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
16000000 Landbouwmachines
50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht bestaat uit de levering van twee tractoren, in combinatie met het uit te voeren onderhoud aan de tractoren. De tractoren worden ingezet voor de meest voorkomende werkzaamheden die binnen de eigen buitendienst van de gemeente Coevorden worden uitgevoerd. Hierbij valt o.a. te denken aan:
• Gladheidsbestrijding
• Blad ruimen
• Bewateren van het groen
• Snoeiwerkzaamheden en het afvoeren van snoei- en
zwerfafval
• Ecologisch bermbeheer (maaien, harken, persen)
De gemeente hecht er waarde aan dat er in geval van reparatie en/of onderhoud snel geschakeld en gereageerd kan worden. Daarom vinden we het belangrijk dat het onderhoud lokaal/binnen de regio belegd kan worden.