Dienstleistungen - 537769-2021
Submission deadline has been amended by:  664120-2021
Česko-Praha: Technicko-inženýrské služby
2021/S 206-537769
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rámcová dohoda na geodetickou podporu pro pořízení a zpracování geodetických podkladů pro Digitální technickou mapu ŘSD
Spisové číslo: 01PU-005351
II.1.2)Hlavní kód CPV
71300000 Technicko-inženýrské služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody se 3-mi účastníky je jednotné poskytování služeb v oblasti konsolidace a nového mapování dálnic a silnic I.třídy pro digitální technickou mapu ŘSD. Potřeba zadání veřejné zakázky formou Rámcové dohody vyplývá z potřeby zajištění pružného a jednoznačného nástroje pro zajištění zeměměřických činností potřebných pro vznik DTM ŘSD etapa 1, lokalita západ. etapa 2, lokalita východ. K rozdělení lokality na západ a východ bylo přikročeno pro potřeby zachování zefektivnění sběru a zajištění větší pružnosti poskytování služeb s ohledem na lokální jednání s kraji a nutnost flexibility. Projekt a ocenění položek vychází ze schválené Studie proveditelnost DTM ŘSD pro MPO
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 398 200 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Rámcová dohoda na geodetickou podporu pro pořízení a zpracování geodetických podkladů pro Digitální technickou mapu ŘSD - západ
Část č.: 01PU-005352
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody se 3-mi účastníky je jednotné poskytování služeb v oblasti konsolidace a nového mapování dálnic a silnic I.třídy pro digitální technickou mapu ŘSD. Potřeba zadání veřejné zakázky formou Rámcové dohody vyplývá z potřeby zajištění pružného a jednoznačného nástroje pro zajištění zeměměřických činností potřebných pro vznik DTM ŘSD - etapa 1, lokalita západ.
Rámcová dohoda na geodetickou podporu pro pořízení a zpracování geodetických podkladů pro Digitální technickou mapu ŘSD - východ
Část č.: 01PU-005353
Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody se 3-mi účastníky je jednotné poskytování služeb v oblasti konsolidace a nového mapování dálnic a silnic I.třídy pro digitální technickou mapu ŘSD. Potřeba zadání veřejné zakázky formou Rámcové dohody vyplývá z potřeby zajištění pružného a jednoznačného nástroje pro zajištění zeměměřických činností potřebných pro vznik DTM ŘSD - etapa 2, lokalita východ.