Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Ramavtal Inredningsarkitekter
Referensnummer: KSN-2021-02669
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79931000 Inredningstjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Ramavtal för successiva avrop av inredningsarkitekter inom beställarens verksamhetsområden.
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)39200000 Inredning
71200000 Arkitekttjänster
79932000 Inredningsdesign
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: