II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Staszów w roku 2022.
Reference number: SA.270.67.2021
II.1.2)Main CPV code77200000 Forestry services
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Wykonywanie usług leśnych z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna na terenie leśnictwa: Golejów, Wiśniówka, Szczeka, Pliskowola
Lot No: Pakiet I
II.2.2)Additional CPV code(s)77210000 Logging services
77211000 Services incidental to logging
77211100 Timber harvesting services
77211200 Transport of logs within the forest
77211300 Tree-clearing services
77211400 Tree-cutting services
77211500 Tree-maintenance services
77211600 Tree seeding
77230000 Services incidental to forestry
77231000 Forestry management services
77231200 Forest pest control services
Wykonywanie usług leśnych z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna na terenie leśnictwa: Strużki, Sichów, Łubnice
Lot No: Pakiet II
Wykonywanie usług leśnych z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna na terenie leśnictwa: Smerdyna, Zawidza, Bukowa
Lot No: Pakiet III
Wykonywanie usług leśnych z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna na terenie leśnictwa: Żyznów, Malkowice, Przyjmy, Mokre
Lot No: Pakiet IV
wykonywanie usług leśnych z zakresu mechanicznego przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych
Lot No: Pakiet V
II.2.2)Additional CPV code(s)77211400 Tree-cutting services
Wykonywanie usług leśnych z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa
Lot No: Pakiet VI
II.2.2)Additional CPV code(s)77211300 Tree-clearing services