Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Rozbudowa systemu parkingowego Politechniki Łódzkiej o Kampusy A oraz B
Referentienummer: RAP.383.35.2022.ATE.D.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34996300 Besturings-, beveiligings- of signalisatie-uitrusting voor parkeergelegenheid
II.1.4)Korte beschrijving:
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu parkingowego Politechniki Łódzkiej o Kampusy A oraz B.