1) Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp.
2) Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
3) Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty.
4) Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
5) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Pzp.
6) Zamawiający nie przewiduje wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp.
7) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający nie dzieli zamówienia na części z uwagi na względy techniczne, organizacyjne i ekonomiczne.
8) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
2. Wadium wnoszone w formie pieniężnej należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: Bank Polska Kasa Opieki S.A. nr 46 1240 5497 1111 0010 4019 7424.
W tytule przelewu należy wpisać:. Wadium - „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta Kraśnik”.