II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Pagalbinės medicininės priemonės odontologijai (Nr. 2474-1)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33196000 Pagalbinės medicininės priemonės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
VšĮ Karoliniškių poliklinika planuoja įsigyti pagalbines medicinines priemones odontologijai. Pirkimas skaidomas į 7 pirkimo objekto dalis. Pirkimu numatoma įsigyti kontūravimo poliravimo diskus, disko laikiklius poliravimo juostelių papildymų, celuloidinės matricos juostelių, seilių-dulkių atsiurbėjų, praplovimo švirkštų, poliravimo šepetėlių, Ni-Ti matricų pradinių rinkinių, Ni-Ti matricų pradinio rinkinio papildymų, Ni-Ti matricų pradinio rinkinio tarpdantinių kaiščių papildymų, popierinių plombinės medžiagos maišymo lapelių, medinių kaiščių tarpdančiui, matricų su užraktu, žiogų, odontologinių kalkių (artikuliacinis poperius).
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pagalbinės plombavimo priemonės I
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33196000 Pagalbinės medicininės priemonės
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
VšĮ Karoliniškių poliklinika planuoja įsigyti pagalbines medicinines priemones odontologijai. Pirkimu numatoma įsigyti kontūravimo poliravimo diskus, disko laikiklius poliravimo juostelių papildymų, celuloidinės matricos juostelių, seilių-dulkių atsiurbėjų, praplovimo švirkštų.
Pagalbinės plombavimo priemonės II
Pirkimo dalies Nr.: 2
VšĮ Karoliniškių poliklinika planuoja įsigyti poliravimo šepetėlių.
Pagalbinės plombavimo priemonės odontologijai (sekcijinių matricų sistema)
Pirkimo dalies Nr.: 3
VšĮ Karoliniškių poliklinika planuoja įsigyti pagalbines medicinines priemones odontologijai. Pirkimu numatoma įsigyti Ni-Ti matricų pradinių rinkinių, Ni-Ti matricų pradinio rinkinio papildymų, Ni-Ti matricų pradinio rinkinio tarpdantinių kaiščių papildymų.
Pagalbinės plombavimo priemonės IV
Pirkimo dalies Nr.: 4
VšĮ Karoliniškių poliklinika planuoja įsigyti pagalbines medicinines priemones odontologijai. Pirkimu numatoma įsigyti popierinių plombinės medžiagos maišymo lapelių.
Pagalbinės plombavimo priemonės V
Pirkimo dalies Nr.: 5
VšĮ Karoliniškių poliklinika planuoja įsigyti pagalbines medicinines priemones odontologijai. Pirkimu numatoma įsigyti medinių kaiščių tarpdančiui.
Pagalbinės plombavimo priemonės VI
Pirkimo dalies Nr.: 6
VšĮ Karoliniškių poliklinika planuoja įsigyti pagalbines medicinines priemones odontologijai. Pirkimu numatoma įsigyti matricų su užraktu, žiogų.
Pagalbinės plombavimo priemonės VII
Pirkimo dalies Nr.: 7
VšĮ Karoliniškių poliklinika planuoja įsigyti pagalbines medicinines priemones odontologijai. Pirkimu numatoma įsigyti odontologinių kalkių (artikuliacinis popierius).