Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Onderhoud drukriolering 2022
Referentienummer: 25960-2021
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie50511000 Reparatie en onderhoud van pompen
II.1.4)Korte beschrijving:
Gemeente Kampen is voornemens een leverancier te contracteren die de volgende werkzaamheden uitvoert:
• Het uitvoeren van periodiek (preventief) onderhoud;
• Het reviseren van een aantal pompen en schakelapparatuur;
• Het verhelpen van storingen middels een storingsdienst.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 120 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
90400000 Diensten in verband met afvalwater
90430000 Rioolwaterafvoerdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: