Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w transporcie drogowym
Referentienummer: KTR.7140.N.2021
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie60100000 Wegvervoersdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Przewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej przebiegających na obszarze Powiatu Piaseczyńskiego
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: