II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Łagów w roku 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.62.2021.SAR
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. 2021 poz. 1275 z późn. zm. –: „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa oraz porządkowanie zadrzewień do wykonania na terenie Nadleśnictwa Łagów w roku 2022 roku. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 924 028.14 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet I - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Łagów w 2022 r. na terenie leśnictwa Nieskurzów
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
75251120 Waldbrandbekämpfung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z okr. w art.6 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz.U.z2021 r.poz.1275 z późn. zm.) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony ppoż, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa oraz porządkowanie zadrzewień do wykonania na terenie Nadleśnictwa Łagów w 2022 r. wynikające z zał.nr 3 do SWZ na który składają się: rozmiar prac wg grup czynności, czynności i lokalizacji; układ sortymentowy pozyskania drewna; zestaw. odległości i warunków zrywki drewna; zestaw pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego; lista powierzchni gdzie planowana jest ochrona nalotów i podrostów; lista powierzchni gdzie przewidziana jest konieczność dołowania sadzonek. Zakresy rzeczowe mają charakter szacunkowy.
Standardy jakościowe odn. się do wszystkich istotnych cech przed. Zam., okr. Dec. nr 19 Dyr. Generalnego Lasów Państwowych z dn. 17 marca 2021 r. ( wraz z aktualizacją decyzją nr 101 z dn. 16 września 2021) w spr. Wprow. do stosowania „Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych" w jedn. organizacyjnych Lasów Państwowych oraz Decyzja nr 54/2021 Dyrektora RDLP w Radomiu z dn. 14 września 2021 w sprawie zatwierdzenia "Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych RDLP
w Radomiu" w jedn.organizacyjnych Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu. Określony z tych decyzji szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczeg. prac leśnych (czynności) wchodzących w skład przedm. zam. stanowił podstawę określ. wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przed. zam. zawartych w Zał. nr 4 do SWZ (Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych). Realizacja prac wchodzących w skład przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Pakietów będzie się odbywała na obszarze leśnictw- właściwych dla danego Pakietu.
Pakiet II- Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Łagów w 2022 r. na terenie leśnictwa Jeleniów
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)75251120 Waldbrandbekämpfung
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Pakiet III- Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Łagów w 2022 r. na terenie leśnictw: Huta i Paprocice
Los-Nr.: 3
Pakiet IV- Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Łagów w 2022 r. na terenie leśnictw: Planta i Baćkowice
Los-Nr.: 4
Pakiet V- Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Łagów w w 2022 r. na terenie leśnictwa Orłowiny
Los-Nr.: 5
Pakiet VI- Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Łagów na terenie leśnictwa Widełki
Los-Nr.: 6
Pakiet VII- Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Łagów w 2022 r. na terenie leśnictw: Bardo, Łukawa i Chańcza
Los-Nr.: 7
Pakiet VIII- Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Łagów w 2022 r. -szkółka leśna Szumsko, ochr. lasu w leśnictwie Bardo, nasiennictwo oraz prace na ob. eduk. w leśn. Orłowiny
Los-Nr.: 8
Pakiet IX- Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Łagów w 2022 r. polegające na mechanicznym przygotowaniu gleby oraz melioracjach agrotechnicznych.
Los-Nr.: 9