II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Numer referencyjny: 701801996/01
II.1.2)Główny kod CPV03410000 Drewno
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zmówienia jest dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV03410000 Drewno
II.2.4)Opis zamówienia:
1. KASZT PODPORNOŚCIOWY SZER.85X150X910MM Z DREWNA TWARDEGO - 3000 szt. 2. KASZT PODPORNOŚCIOWY SZER.85X150X900MM 2000KN Z DREWNA TWARDEGO - 63480 szt. 3. KASZT PODPORNOŚCIOWY SZER.85X150X1200MM 2000KN Z DREWNA TWARDEGO - 55480 szt.
1. DESKA IGLASTA OBRZYNANA KL.II GR.25X150X3000MM ZAPORA PYŁOWA - 235 m3. 2. DESKA IGLASTA OBRZYNANA KL.II GR.32X150X3000MM ZAPORA PYŁOWA - 38 m3. 3. DESKA IGLASTA OBRZYNANA KL.II GR.32X150X3500MM ZAPORA PYŁOWA - 235 m3. 4. DESKA IGLASTA OBRZYNANA KL.II GR.32X150X4000MM ZAPORA PYŁOWA - 28 m3. 5. DESECZKA DO ZAPÓR PYŁOWYCH GR.25X150X500MM Z DRZEWA IGLASTEGO - 195 m3. 6. DESECZKA DO ZAPÓR PYŁOWYCH GR.10X150X500MM Z DRZEWA IGLASTEGO - 577 m3. 7. PÓŁKA DO ZAPÓR PYŁOWYCH DŁ.3500MM WYS.150MM SZER.200MM - 1000 szt. 8. KLOCEK DO ZAPÓR PYŁOWYCH 50X50X400MM Z DRZEWA IGLASTEGO - 17400 szt. 9. KLOCEK DO ZAPÓR PYŁOWYCH 50X50X300MM Z DRZEWA IGLASTEGO - 21 m3. 10. POPRZECZKA ZAPORY DŁ.150X135X32MM Z DRZEWA IGLASTEGO - 6000 szt.
1. TRZONEK DO ŁOPATY A-0,90M - 2520 szt. 2. TRZONEK DO ŁOPATY A-0,95M - 1510 szt. TRZONEK DO ŁOPATY A-1,00M - 1324 szt. 4. TRZONEK DO ŁOPATY A-1,30M - 4170 szt. 5. TRZONEK DO ŁOPATY T-0,90M - 4380 szt. 6. TRZONEK DO ŁOPATY T-0,95M - 12239 szt. 7. TRZONEK DO ŁOPATY T-1,00M - 7055 szt. 8. TRZONEK DO ŁOPATY T-1,15M - 540 szt. 9. TRZONEK DO ŁOPATY T-1,30M - 272 szt. 10. TRZONEK DO KILOFA DŁ.0,90M - 15902 szt. 11. TRZONEK DO KILOFA DŁ.0,95M - 19536 szt. 12. TRZONEK DO KILOFA DŁ.1,00M - 2295 szt. 13. TRZONEK DO KILOFA DŁ.1,05M - 1424 szt. 14. TRZONEK DO KILOFA DŁ.1,50M - 975 szt. 15. TRZONEK DO SIEKIERY DŁ.0,40M - 230 szt. 16. TRZONEK DO SIEKIERY DŁ.0,50M - 826 szt. 17. TRZONEK DO SIEKIERY DŁ.0,60M KL.I PÓŁOWALNY - 635 szt. 18. TRZONEK DO SIEKIERY DŁ.0,70M - 15902 szt. 19. TRZONEK DO SIEKIERY DŁ.0,90M - 50 szt. 20. TRZONEK DO MŁOTKA ŚLUSARSKIEGO DŁ.0,80M - 535 szt. 21. TRZONEK DO MŁOTKA ŚLUSARSKIEGO DŁ.0,90M - 790 szt.. 22. TRZONEK DO MŁOTKA DŁ.0,28M - 170 szt. 23. TRZONEK DO MŁOTKA DŁ.0,30M - 809 szt. 24. TRZONEK DO MŁOTKA DŁ.0,32M - 912 szt. 25. TRZONEK DO MŁOTKA DŁ.0,35M - 903 szt. 26. TRZONEK DO MŁOTKA DŁ.0,36M - 1325 szt. 27. TRZONEK DO MŁOTKA DŁ.0,40M - 3165 szt. 28. TRZONEK DO MŁOTKA DŁ.0,45M - 335 szt. 29. TRZONEK DO MŁOTKA DŁ.0,50M -1235 szt. 30. TRZONEK DO MŁOTKA DŁ.0,60M - 435 szt. 31. TRZONEK DO MŁOTKA DŁ.0,70M - 285 szt. 32. TRZONEK DO MŁOTKA DŁ.0,80M - 1484 szt. 33. TRZONEK DO SIEKACZA DŁ.0,40M - 837 szt. 34. NABIJAK GÓRNICZY Q 25MM DŁ.1,50M - 150 szt. 35. NABIJAK GÓRNICZY Q 25MM DŁ.2,00M - 110 szt. 36. NABIJAK GÓRNICZY Q 25MM DŁ.2,50M - 2230 szt. 37. NABIJAK GÓRNICZY Q 25MM DŁ.3,00M - 710 szt. 38. NABIJAK GÓRNICZY Q 28MM DŁ.2,00M - 275 szt. 39. NABIJAK GÓRNICZY Q 28MM DŁ.2,50M - 1140 szt. 40. NABIJAK GÓRNICZY Q 28MM DŁ.3,00M - 1000 szt. 41. NABIJAK GÓRNICZY Q 30MM DŁ.2,50M - 1500 szt. 42. NABIJAK GÓRNICZY Q 30MM DŁ.3,00M - 1885 szt.
1. DRABINA 4XSZCZEBLOWA ROZSTAWNA - 14 szt. 2. DRABINA 5XSZCZEBLOWA ROZSTAWNA - 28 szt. 3. DRABINA 6XSZCZEBLOWA ROZSTAWNA - 118 szt. 4. DRABINA 7XSZCZEBLOWA ROZSTAWNA - 118 szt. 5. DRABINA 8XSZCZEBLOWA ROZSTAWNA - 173 szt. 6. DRABINA 9XSZCZEBLOWA ROZSTAWNA - 3 szt. 7. DRABINA 10XSZCZEBLOWA ROZSTAWNA - 10 szt. 8. DRABINA 5XSZCZEBLOWA ROZSTAWNA MALARSKA - 27 szt. 9. DRABINA 6XSZCZEBLOWA ROZSTAWNA MALARSKA - 42 szt. 10. DRABINA 8XSZCZEBLOWA ROZSTAWNA MALARSKA - 51 szt. 11. DRABINA 12XSZCZEBLOWA ROZSTAWNA MALARSKA - 5 szt. 12. DRABINA NIEROZSTAWNA POJEDYNCZA DŁ.2,50M - 10 szt. 13. DRABINA NIEROZSTAWNA POJEDYNCZA DŁ.3,00M - 10 szt. 14. DRABINA NIEROZSTAWNA POJEDYNCZA DŁ.4,00M - 6 szt. 15. DRABINA NIEROZSTAWNA POJEDYNCZA DŁ.6,00M - 8 szt.
1.KOTWA GÓRNICZA DREWNIANA KPL Q 35 L-2500 (DESECZ.450X130X35 +KLIN 150X35X20)DREWNO TWARDE - 1050 szt. 2. KOTWA GÓRNICZA DREWNIANA KPL Q 36 L-1600 (DESECZ.450X200X35 +KLIN 250X35X35)DREWNO TWARDE - 3350 szt. 3. KOTWA GÓRNICZA DREWNIANA KPL Q 38 L-1600(KRZYŻAK Q40 250X250 +KLIN 200X40X20)DREWNO TWARDE - 3830 szt. 4. KOTWA GÓRNICZA DREWNIANA KPL Q 38 L-2500 (DESECZ.450X150X30 +KLIN 200X35X20)DREWNO TWARDE - 1030 szt. 5. KOTWA GÓRNICZA DREWNIANA KPL Q 38 L-2500(KRZYŻAK Q40 250X250 +KLIN 200X40X20)DREWNO TWARDE - 2700 szt. 6. KOTWA GÓRNICZA DREWNIANA KPL Q 38 L-3000 (DESECZ.450X150X30 +KLIN 200X28X25)DREWNO TWARDE - 25250 szt. 7. KOTWA GÓRNICZA DREWNIANA Q 38 L-2000 NACIĘCIE 1XSTR.L-200 DREWNO TWARDE - 300 szt.8. KOTWA GÓRNICZA DREWNIANA Q 38 L-3000 NACIĘCIE 1XSTR.L-200 DREWNO TWARDE - 1200 szt. 9. KOTWA GÓRNICZA DREWNIANA KWADRATOWA 30X30 L-2500 ŚCIĘCIE W SZPIC 1XSTR. DREWNO TWARDE - 12480 szt. 10. KOTWA GÓRNICZA DREWNIANA KWADRATOWA 32X32 L-2500 ŚCIĘCIE W SZPIC 1XSTR. DREWNO TWARDE - 15895 szt.
1. KLIN Z DREWNA GRABOWEGO DŁ.90MM WYS.20MM SZER.50MM PRZESIEWACZ - 12000 szt. 2. KLIN DREWNIANY 220X50X15 WYROBY STOLARSKIE - 100 szt. 3. KLIN DREWNIANY 220X50X30 WYROBY STOLARSKIE - 650 szt. 4. KLIN DREWNIANY 300X100X80 WYROBY STOLARSKIE - 450 szt. 5. KLIN DREWNIANY 300X100X100 WYROBY STOLARSKIE - 84100 szt. 6. KLIN Z DREWNA TWARDEGO 2XSTRONNIE SKOSOWANY L-220X50X50X45X48X44X40 PRZESIEWACZ WP CDR - 1100 szt. 7. KLIN BUKOWY ŚCIĘTY L-200X65X35X50 PRZESIEWACZ - 1000 szt. 8. KLIN BUKOWY ŚCIĘTY L-230 50X30X50MM PRZESIEWACZ PWP PWE - 200 szt. 9. KLIN BUKOWY DŁ.250X55X35X50MM 156-00-92 PRZESIEWACZ PWP - 950 szt. 10. KLIN DĘBOWY Q 29 80/60X62X120MM UCHWYTÓW KABLA UKS-80 - 1000 szt. 11. KLIN DĘBOWY BEZ OTWORU 100/77X62X130MM UCHWYTÓW KABLA UKS-80 - 100 szt. 12. KLIN DĘBOWY BEZ OTWORU 116/92X80X150MM UCHWYTÓW KABLA UKS-100 - 150 szt. 13. KLIN DĘBOWY BEZ OTWORU 125/98X100X170MM UCHWYTÓW KABLA UKS-120 - 200 szt. 14. KLIN DĘBOWY BEZ OTWORU 140/110X117X190MM UCHWYTÓW KABLA UKS-140 - 150 szt.
1. LISTWA BUKOWA GR.XSZER.XDŁ.50X100X1500MM PRZESIEWACZ - 100 szt. 2. LISTWA BUKOWA 111-00-89 POZ.1 PRZESIEWACZ PWP - 300 szt. 3. LISTWA BUKOWA PROSTA 111-00-89 POZ.2 PRZESIEWACZ PWP - 300 szt. 4. LISTWA Z DREWNA TWARDEGO 50X90X740MM WYROBY STOLARSKIE DLA PRZEMYSŁU - 400 szt. 5. LISTWA Z DREWNA TWARDEGO 50X120X740MM WYROBY STOLARSKIE DLA PRZEMYSŁU - 400 szt. 6. LISTWA Z DREWNA TWARDEGO 50X80X1900MM WYROBY STOLARSKIE DLA PRZEMYSŁU - 50 szt. 7. LISTWA DO PANTOGRAFU 440X20X40MM - 1000 szt.