II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawy przez okres 12 miesięcy leków z podziałem na 6 zadań.
Numer referencyjny: 13/ZP/2023
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu oferentowi: 6
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.2.1)Nazwa:
lPłyny infuzyjne oraz żywienie dojelitowe i pozajelitowe.
Część nr: 2
II.2.4)Opis zamówienia:
Płyny infuzyjne oraz żywienie dojelitowe i pozajelitowe.