There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Services - 538375-2022
Netherlands-Venlo: Traffic-signal maintenance services
2022/S 190-538375
Contract notice
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Beheer en onderhoud verkeersregelinstallaties gemeente Venlo
Reference number: 1732878
II.1.2)Main CPV code
50232200 Traffic-signal maintenance services
II.1.4)Short description:
De opdracht behelst het beheren en onderhouden van het gehele VRI-areaal, waarvan ongeveer 25 (verschillende) Siemens-verkeersregeltoestellen onderdeel van uitmaken. Deze worden gedurende de looptijd van deze overeenkomst (gedeeltelijk) vervangen voor toestellen van een andere leverancier. De verwachting is daarbij dat het laatste Siemens-toestel uiterlijk in 2030 wordt vervangen.
De opdracht
De opdracht omvat daarnaast:
Het uitvoeren van projectwerkzaamheden, op basis van deelopdrachten van opdrachtgever, volgens de artikelen in de bijlage werkafspraken (bijlage van de overeenkomst) en overige bijbehorende bijlagen.
• Het coördineren en afstemmen van projectwerkzaamheden, volgens de artikelen in de bijlage werkafspraken (bijlage van de overeenkomst) en overige bijbehorende bijlagen.
• Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden zoals verkeersmaatregelen, overleggen, (i)SAT’s, etc.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
50232000 Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights
45316212 Installation of traffic lights
35262000 Crossing control signalling equipment
34996100 Traffic lights
34923000 Road traffic-control equipment
II.2.4)Description of the procurement:
De opdracht ’Beheer en onderhoud verkeersregelinstallaties’ omvat:
• Het onderhouden van de in de bijlagen opgenomen buiteninstallaties (zie Bijlage A van bijlage 2 Programma van Eisen) volgens de artikelen in de bijlage werkafspraken (bijlage van de overeenkomst) en overige bijbehorende bijlagen.
• Het onderhouden van de in de bijlagen opgenomen verkeersregeltoestellen van Siemens (zie Bijlage A van bijlage 2 Programma van Eisen) volgens de artikelen in de bijlage werkafspraken (bijlage van de overeenkomst) en overige bijbehorende bijlagen.
• Het onderhouden van de in de bijlagen opgenomen communicatieverbindingen volgens de artikelen in de overeenkomst en bijbehorende bijlagen.
• Het coördineren en afstemmen van onderhoudswerkzaamheden aan de verkeersregeltoestellen, volgens de artikelen in de bijlage werkafspraken (bijlage van de overeenkomst) en overige bijbehorende bijlagen.
• Het uitvoeren van projectwerkzaamheden, op basis van deelopdrachten van opdrachtgever, volgens de artikelen in de bijlage werkafspraken (bijlage van de overeenkomst) en overige bijbehorende bijlagen.