Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code66515100 Fire insurance services
II.1.4)Short description:
Europese aanbestedingsprocedure voor Brandverzekering ten behoeve van gemeentelijke bezittingen eigendommen (gebouwen en inventaris) voor de gemeente Krimpen aan den IJssel. De ingangsdatum van de raamovereenkomst is 1 januari 2023 en heeft een looptijd van twee jaar. De raamovereenkomst kan stilzwijgend twee keer voor één jaar worden verlengd.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaCriteria below
Price