Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Onderhoud Brandmeld-, inbraak- en ontruimingsinstallaties
Referentienummer: 2022-034612
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
II.1.4)Korte beschrijving:
De aanbestedende dienst is voornemens met deze Europese aanbesteding een overeenkomst te sluiten met één (1) onderhoudspartij voor het uitvoeren van het jaarlijkse en storingsonderhoud aan de brandmeldinstallaties, ontruimingsinstallaties en inbraakinstallaties.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Kwaliteit / Weging: 50
Prijs - Weging: 50