Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Utworzenie i prowadzenie stacjonarnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Piaseczno oraz punktu zbiórki odpadów w Złotokłosie
Numer referencyjny: Spr. 81/2021
II.1.2)Główny kod CPV90511300 Usługi zbierania śmieci
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na utworzeniu i prowadzeniu stacjonarnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Piaseczno oraz zlokalizowanego w Złotokłosie na działce o numerze ewidencyjnym 197/1, punktu w którym mieszkańcy będą mogli pozostawić
odpady segregowane i problematyczne.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90533000 Usługi gospodarki odpadami
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na utworzeniu i prowadzeniu stacjonarnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Piaseczno oraz zlokalizowanego w Złotokłosie na działce o numerze ewidencyjnym 197/1, punktu w którym mieszkańcy będą mogli pozostawić odpady segregowane i problematyczne.