Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: Z/22/270357
II.1.2)Main CPV code79111000 Legal advisory services
II.1.4)Short description:
Gemeente Stichtse Vecht is voornemens advocaatdiensten in te kopen. De gewenste prestaties zijn juridisch advies en sparring partner, beantwoording van vraagstukken op het gebied van de in de scope benoemde rechtsgebieden, procesvertegenwoordiging en kennisdeling.
Het doel van de aanbesteding is te komen tot een raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer per perceel.
De raamovereenkomsten worden per perceel gegund aan de inschrijvers met de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs- kwaliteitsverhouding (beste PKV).
Meer informatie over deze aanbesteding is opgenomen in de aanbestedingsstukken (per perceel) die bestaan uit alle op Negometrix gepubliceerde documenten, vragenlijsten, prijslijst, planning en andere informatie.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 276 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for one lot only
II.2)Description
II.2.1)Title:
Advocaatdiensten Algemeen
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)79110000 Legal advisory and representation services
II.2.4)Description of the procurement:
De inkoop van advocaatdiensten wordt uitgevoerd voor alle bedrijfsonderdelen van gemeente Stichtse Vecht.
Binnen de scope van deze aanbesteding vallen: Advisering;Vertegenwoordiging in rechte;Procederen;Rechtsgebieden: Algemeen bestuursrecht;Ruimtelijk ordeningsrecht/omgevingsrecht;Milieurecht;Privaatrecht;Overheidsaansprakelijkheid;Europees recht;Aanbestedingsrecht;Vastgoedrecht;Sociaal Zekerheidsrecht;Fiscaal recht;Notarieel recht.
Advocaatdiensten Arbeidsrecht
Lot No: 2
Binnen de scope van deze aanbesteding vallen: Advisering;Vertegenwoordiging in rechte;Procederen;Rechtsgebieden: Sociaal Zekerheidsrecht;Arbeidsrecht;Wet normalisering rechtspositie ambtenaren;Rechtspositie politieke ambtsdragers.