Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Servicii de reparare a autovehiculelor din cadrul SAJ Ialomita
Reference number: 2764
II.1.2)Main CPV code50112100 Car repair services
II.1.4)Short description:
Servicii de reparare a autovehiculelor din cadrul SAJ Ialomita, conform caietului de sarcini
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
71631200 Technical automobile inspection services
II.2.4)Description of the procurement:
Efectuarea de interventii în termen, constând în repararea autovehiculelor din dotarea S.A.J. Ialomita, precum si mentinerea functionalitatii parcului auto, în scopul asigurării conditiilor optime pentru desfasurarea activitătii institutiei, conform cerintelor caietului de sarcini.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 10-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 13