Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
Elektronické formuláře oznámení se vinou technických chyb nezobrazují správně. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Další informace a pokyny naleznete na naší stránce.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Služby - 538662-2023
Submission deadline has been amended by:  677436-2023
Česko-Stráž pod Ralskem: Architektonické, technické a zeměměřičské služby
2023/S 171-538662
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Zpracování projektové dokumentace a výkon autorského dozoru - Odstranění letiště Líně a následné hrubé terénní úpravy
II.1.2)Hlavní kód CPV
71250000 Architektonické, technické a zeměměřičské služby
II.1.4)Stručný popis:
Zadavatel hodlá realizovat stavební projekt „Odstranění letiště Líně a následné hrubé terénní úpravy“ (dále jen „Projekt“ nebo „Stavba“) spočívající v demolici staveb, sanaci a hrubých terénních úpravách v lokalitě letiště Líně, který je blíže specifikovaný v Inženýrských podkladech pro účely zpracování projektové dokumentace pro Projekt (dále jen „Inženýrské podklady“). Realizaci sanace a hrubých terénních úprav bude předcházet demolice stávajících stavebních objektů a zpevněných ploch v rozsahu cca 130 nadzemních a podzemních stavebních objektů, včetně inženýrských sítí technické infrastruktury a přeložek, dále betonové, asfaltové, panelové a štěrkové zpevněné plochy (dále jen „demolice“). Demolice jsou nedílnou součástí Stavby.
Předmětem zadávané veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace v rozsahu:
1) Projektové dokumentace pro vydání souhlasu s odstraněním stavby (v rámci projektu „Odstranění letiště Líně a následné hrubé terénní úpravy“) (dále jen „DBP“);
2) Projektové dokumentace pro vydání společného povolení záměru hrubých terénních úprav (dále jen „DUSP“); a
3) Projektové dokumentace pro provedení stavby záměru hrubých terénních úprav, tj. projektové dokumentace pro výběr generálního zhotovitele stavby (dále jen „PDPS“).
Předmětem plnění je dále zajištění veškerých potřebných povolení, rozhodnutí, souhlasů a stanovisek (vše dle specifikace a za podmínek obsažených v Inženýrských podkladech a přílohách této zadávací dokumentace) dle specifikace a za podmínek obsažených v Inženýrských podkladech nezbytných pro řádné (bezvadné) podání ohlášení záměru odstranit stavbu (cca 130 nadzemních a podzemních stavebních objektů a zpevněných ploch) a získání pravomocného souhlasu s odstraněním stavby či povolení k odstranění stavby a dále zajištění veškerých potřebných povolení, rozhodnutí, souhlasů a stanovisek nezbytných pro podání řádné (bezvadné) žádosti o vydání společného povolení hrubých terénních úprav (dále jen „SP“) a získání pravomocného společného povolení hrubých terénních úprav.
Součástí předmětu plnění je dále rovněž výkon činností autorského dozoru Stavby.
Předmětem plnění je rovněž poskytování součinnosti zadavateli při realizaci dalších činností souvisejících s realizací Stavby a dále poskytování součinnosti při zadávání veřejné zakázky na zhotovitele Stavby včetně součinnosti při případné předběžné tržní konzultace pro výběr zhotovitele Stavby.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
71320000 Technické projektování
71246000 Určování a sestavování výkazu výměr pro stavbu
71247000 Dohled nad stavebními pracemi
II.2.4)Popis zakázky: