Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Opracowanie dokumentacji projektowej wymiany rozjazdów i remontu torowisk we Wrocławiu.
Reference number: KU.241/pn50_2021/AR
II.1.2)Main CPV code71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest "Opracowanie dokumentacji projektowej wymiany rozjazdów i remontu torowisk we Wrocławiu".
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia oraz Załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiące jej integralną część.