Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Europese aanbesteding "Integraal beheer Woensel Noord 1 2022 - 2025"
Reference number: 61816202251
II.1.2)Main CPV code77314000 Grounds maintenance services
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: 61816202251
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie77314000 Onderhoud van terreinen
II.1.4)Korte beschrijving:
Aanbestedende dienst wenst met onderhavige Opdracht het integraal beheer van het stadsdeel Woensel Noord 1 door een externe partij uitgevoerd voor de periode 2022 t/m 2025 met een mogelijke verlenging t/m 2029 middels een aanbesteding van het bestek met kenmerk 61816202251 met gunning op de beste prijs-kwaliteitsverhouding te bereiken.
De opdracht bestaat in hoofdzaak uit het uitvoeren van het integraal beheer en onderhoud.