Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
31066712: Aankondiging van een wijziging project renovatie Velsertunnel
Referentienummer: 31066712
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
Oorspronkelijke Aanbesteding:
- de Opdrachtgever wenst het verkeerstunneldeel van de Velsertunnel en een drietal viaducten voor wat betreft civiele delen als de tunnel technische installaties te renoveren;
- het Meerjarig Onderhoud is gericht op het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van (delen van) het Areaal gedurende 7 jaar.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving