Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
aankoop diverse bureautica software
Referentienummer: SNCB-CS-CS3/0001980987-F06_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4)Korte beschrijving:
Raamcontract van 3 jaar voor de aanschaf diverse (bureautica) software producten (non-microsoft) inclusief Adobe software.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
aankoop diverse bureatica software
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: